Solárium

O čo ide

solariumĽudstvu je už od pradávna jasné, že človek ktorý dbá o svoj vzhľad a venuje svojmu telu dostatočnú pozornosť je vo výhode. Dokáže si lepšie vážiť sám seba, čo mu vzápätí umožní presunúť svoju aktivitu na riešenie iných starostí ako tých s pleťou, alebo napríklad novou vráskou na čele.

Jednou z možností ako zatraktívniť svôj vzhľad je aj návšteva profesionálneho solária. Behom krátkej doby sa tak môže nezdravo bledá pleť premeniť na zdravým žiariacu tvár spokojného človeka a biela pokožka tela môže získať príjemne hnedastý odtieň.

Zariadenie Alisun V342 patrí medzi moderné vertikálne soláriá a to nielen svojim výkonom a kvalitou prevedienia, ale aj vysokou mierou uživateľského komfortu.

Medzi štandardné vybavenie spríjemňujúce pobyt v tomto soláriu patria dvojfarebné (zeleno-žlté) trubice, zabudovaný minútový displej ako aj rádio s reproduktormi. Nechýba ani inovatívny systém prúdenia vzduchu, ktorý oceníte najmä pri dlhšom opaľovaní sa.

Samotná dĺžka opaľovania sa pohybuje v rozpätí 2 - 10 minút. Tento čas je závislí jednak od typu vašej pleti a tiež od počtu už absolvovaných opaľovaní (postupne rastie).

Cenník našich služieb kliknite sem >>>

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in