Pedikúra

pedikerske kresloKlasická pedikúra

Základná pedikúra pozostáva z kúpeľa nôh s prídavkom soli, ostrihanie nechtov, úprava nechtov, vyčistenie nechtu, zatlačenie kožtičky okolo nechtu, úprava nechtového lôžka, odstránenie zhrubnutej odumretej kože chodidiel a na záver doprajeme nohám krátku masáž. V cene klasickej pedikúry je aj jednovrstvové lakovanie priesvitným lakom. 

Wellness pedikúra

Wellness pedikúra je relaxačná procedúra určená pre zákazníka, ktorého chodidlá nie je potrebné upravovať skalpelom. Prvým krokom je kúpeľ nôh, potom nasleduje jemné pedikérske ošetrenie a ručný peeling pre odstránenie zhrubnutej kože. Následne budete relaxovať pri príjemnej ručnej masáži, ktorú zakončí aplikácia parafínového zábalu na nohy, krém a následne lakovanie nechtov.

Pedikérska špona 

Pokiaľ máte problém so zarastaním nechtov, alebo ich deformáciou, máme pre vás riešenie. Pedikérska špona Vám prinesie okamžitú úľavu, ale aj dlhodobé riešenie problému.

Parafínový zábal na nohy

Parafín je špeciálna forma vosku, získaná z ropy, obohatená o vitamín E. Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a môže pomôcť aj pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov na nohách. Výsledok je, že nohy účinne absorbujú krémy udržujúce vlhkosť, vláčnosť a výživu. Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad. Vynikajúce výsledky sa dosahujú aj pri veľmi tvrdej a zhrubnutej pokožke na nohách. Účinok je viditeľný už po prvom použití.

Cenník našich služieb kliknite sem >>>

Objednajte sa on-line

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in